Fal PLUS
Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Nasıl Fal Baktırabilirim?

3 basit adımda falınızı gönderebilirsiniz.

1- Yorumcunu Seç: En yetenekli yorumcularımızdan arzu ettiğinizi seçiniz
2- Falını Gönder: Formdaki bilgileri eksiksiz olarak bize gönderiniz
3- İşlemi onayla: Pratik ve güvenli ödeme adımları ile işleminizi onaylayınız.

İşleminizin başarı ile tamamlandığında içinde Yorum Numarasını (ID No) içeren bilgilendirici bir e-mail alacaksınız.

Yorumunuz yapıldığında ise size yine e-mail ile haber vereceğiz
Fal türleri hakkında spesifik bilgi almak için lütfen Nasıl Çalışıyor bölümünü ziyaret ediniz

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim

falplus.com’da 3 farklı şekilde Pratik ve güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz

1- SMS ile ödeme: Ödeme adımında cep telefonu numaranızı girerek, ve gelen SMS’i onaylayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz
2- Kredi Kartı ile ödeme: Kredi kartı ile ödeme sistemi Paypal ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz
3- Fal Kredi ile ödeme: Fal baktırarak veya sosyal medyada falplus.com’u paylaşarak kazandığınız, veya satın aldığınız fal krediler ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Falım Ne Zaman Yorumlanır?

Amacımız sizlere en süratli ve en kaliteli hizmeti vermek.Yorumcularımız sıradaki yorum sayısına bağlı olarak en kısa süre içinde cevap verecektir.

Ortalama yorum süremiz yaklaşık 2 saattir fakat kimi zaman yorumcularımızın yaşayabileceği teknik veya kişisel sorunlar nedeni ile bu süre uzayabilmektedir. Falınızı gönderirken ‘falım havuza düşsün’ seçeneğini işaretlemeniz halinde, geç kalan bir yorum, sıradaki yorumcumuz tarafından en kısa süre içinde yapılır.

Daha Önceki Fal ve Yorumları Nasıl Görebilirim?

Eğer geçmiş fal ve yorumlarınızı görmek isterseniz, facebook ile bağlan özelliğini kullanarak, geçmiş yorumlarınızı görebilir, ve toplam fal kredinizi kontrol edebilirsiniz

Nasıl Fal Kredi Alabilirim?

Fal Kredileri dükkan bölümünden indirimli olarak satın alabilirsiniz. Paypal hesabı veya kredi kartınız ile satın alabilir ve ödeme adımında yorum bedelini hiç beklemeden fal kredi ile kolayca yapabilirsiniz. 10 fal kredi = 1TL’ye karşılık gelmektedir.

Mobil Ödeme Hatası Alıyorum, Ne Yapmalıyım?

Mobil ödeme sistemimiz bütün operatörlerle çalışmaktadır. (Türkcell, Vodafone, Avea) Herhangi bir sorunda operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Hattınız mobil ödemeye kapalı ise operatörünüzün müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

İade ve İptal Koşulları Nelerdir?

Sizlere insan odaklı ve kişisel bir hizmet sunduğumuz için kimi zaman yorumlarımız sizin beklentinizi karşılamayabiliyor. Lakin, memnuniyetiniz falplus.com ailesinin güvencesi altındadır.

Yorumlarımızdan memnun kalmamanız dahilinde lütfen bize hiç çekinmeden yazınız. Size yorum ücretini iade ederek veya bir hediye fal kredi vererek telafi etmek isteriz.

Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmalarımıza devam ederken, falplus.com yorumcularının çalışma koşulları ve memnuniyeti hizmetimizin odağındadır. Bu sebeple, doğabilecek sorunlarda, elimizden geldiği sürece her iki tarafında memnun olacağı çözümü üretmeye çalışacağız.

Sesli Yorumu Dinleyemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Eğer bu sorun yorumcumuzun ses düzeninden kaynaklanıyorsa derhal gerekli incelemeyi yapıp, size yeni ses kaydı gönderilmesi için yorumcumuzla bağlantıya geçeceğiz.

Sesli yorum nedir?

Sesli yorum seçtiğiniz takdirde, yorumcumuz sizin için 6-8 dakika uzunluğunda ses kaydı yapacak ve bunu e-mail aracılığı ile gönderdiğimiz linkten dinleyebilecek, arzu ederseniz bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Yorumcu profillerindeki yıldızlar ne anlama geliyor?

Yorumcularımız 500 falı tamamladıktan sonra almış oldukları krediye göre yıldız kazanırlar.

    93'ten 95'e kadar 1 yıldız
    95'ten 98'e 2 yıldız
    98'den 99'a 3 yıldız
    99 ve üstü 4 yıldız
olarak gösterilir. Yıldız sayısı, yorum ücretine artış olarak yansır.