loader

Yasal Bilgiler

1 - Site Sahipliği

Astrofalcafe bir markasıdır. 100.000 tl sermayeye sahip bir limited şirkettir. Merkezi İzmir ili, Adalet Mah. Manas Blv. 47 B 2809 Bayraklı / İzmir adresinde mukimdir.

Astrofalcafe bir Astrofalcafe markasıdır. Astrofalcafe web sitesi, Astrofalcafe ait olup sorumluluğundadır.

2 - Site İçerikleri

Site İçeriği ve Koşulları, sitenin genel yapısı, metinleri, hareketli ve hareketsiz görüntüleri, fotoğrafları ve sesleri kapsamaktadır.

Astrofalcafe izni olmadan herhangi tam veya kısmi içerik paylaşımı ve kullanımı, içerik kaydı, dağıtımı veya bu web sitesinin içeriğinin yeniden yayını Fikri Mülkiyet hakkındaki Madde L. 122.4 tanımlanan koda göre yasa dışıdır ve sahtecilik oluşturur ve aynı koda göre L. 335-2 maddesine göre suç teşkil etmektedir ve bize dava açma hakkı vermektedir.

3 - Web Sitesi İçerik Kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Siteye giriş yapıldığından itibaren, kullanıcı, Astrofalcafe'ın uygulamış olduğu içerik ve site kurallarının varlığından haberdardır ve kurallara harfıyen uymayı kabul etmiştir. Aşağıdaki zorunlu koşulları da kabul etmek zorundadır:

  • Lisans özel olarak erişime açıktır.
  • Ziyaretçiye tanınan haklar kişisel ve özeldir, bunun anlamı herhangi bir site içeriğinin kişisel veya profesyonel anlamda başka bir medya organında ve sitesinde kullanımı resmi olarak yasaktır. Bu kurallar, elektronik kanalları, radyo broad cast yayınlarını ve intranet ve extranet paylaşımlarını da kapsamaktadır.
  • Bu otorizasyon temsili olarak içeriğin tek bir bilgisayar ekranı görüntüsü veya bir yedekleme ve kağıt çıktısı kopyasının üretilmesini, depolanmasını ve çoğaltılmasını da kapsamaktadır.
  • Söz konusu bir izin verilme durumu varsa, Astrofalcafe tarafından koşulların onayına tabidir.

Bu şartların ihlali Türkiye'nın cezai ve hukuki yasaları uyarınca kovuşturmaya failin ve diğer sorumlu üçüncü tarafların tutuklanması ile sonuçlanır.4 – Platformuna Kayıt Olma

Bu platforma yapılan herhangi bir kayıt, bu web sitesinin uygulamış olduğu usul ve kurallara tabidir.5 - Bilgi Teknolojisi, Veri ve Özgürlük Kanunu

Bilgi Teknolojileri ve Gizliliğin Korunması Hakkında, 6 Ocak 1978 tarihli 78-17 kanunu uyarınca bu web sitesi Veri Koruma ve Özgürlükler Ulusal Komisyonuna bağlı bir beyana tabidir. (CNIL- Türkiye).

Astrofalcafe sitesinin tüm kullanıcıları adli takibat gerektirecek kişisel haklara ve ifade özgürlüğüne, şiddete başvurma hakkındaki tüm kurallara uymak zorundadırlar. Ziyaretçilerin kullanıcıların bilgilerini uygun olmayan herhangi bir tutum ve şekille kişisel giriş bilgilerini kullanmaya yazılı ya da yazısız hakları yoktur. Bu şekildeki hakaret ve kullanımlar kişilerin özel hayatlarına ve de uzmanların itibarını zedelemek için yapılmış yazılı ya da sözlü şekilde olabilir ve kesinlikle yasaktır.

Kanunun 38inci maddesi uyarınca (Bilgi ve Özgürlükler), herhangi bir site kullanıcısının üye girişi, kişisel verilerinin düzeltilmesi ya da değiştirilmesi hakkı vardır. Bu hakkınızı aşağıdaki mail adresine mail göndererek ya da posta yoluyla kullanabilirsiniz.

Mail: [email protected]

6 - Ticari Marka

Astrofalcafe ve markaları ve sitede yer alan logolar tescil ve koruma altındadır.

Astrofalcafe otorizasyonu olmadan bu markaların bir bölümü ya da hepsinin tamamen veya kısmen çoğaltılması ya da kullanılması resmen yasaklanmıştır. Aşağıdaki e-posta adresine markayla partnerlik veya kullanım isteğinizi mail yoluyla gönderebilirsiniz. [email protected].7 – Hypertext Bağlantıları

Hypertext bağlantılarının kullanımı her ne koşulda olursa olsun Astrofalcafe ile bağlantılıdır ve güncel sitenin sorumluluğuna dahildir.